KUIDAS OLLA ISEENDA MÕTTETREENER?

5 lihtsat sammu, mis õpetavad kuidas hirmust üle saada, edasilükkamine unustada ja hakata tegijaks. 2019. saab olema sinu aasta!

5-sammuline mõttemudel 
iseenda tundma õppimiseks ja juhtimiseks.

Mõttetreener Helina Mägi õpetab, kuidas igapäevaselt juhtida enda mõtlemist nõnda, et enesetunne paraneb, hirm taandub ja asjad saavad tehtud isegi siis kui sa ei pea end tegijaks. Sa omandad oskuse juhtida oma elu lõpuks ometi ise.

  • Õpi eristama ennast ja füüsilist maailma. Sa ei ole keha, sa elad kehas.

  • Sul on piiritu potentsiaal. Sa ei ole oma aju, sa kasutad aju.

  • Sinu tunded on sinu kütus. Õpi kuidas luua tundeid, mis aitavad sind tegutsema.

  • Luba endal kasvada inimeseks, kes teostab võimatuna näivaid unistusi. Lõpeta edasilükkamine. Otsi ebaõnnestumisi.

  • Sinu elu algab täna. Vaata oma tulevikku kui oma loomingut.

Räägime loomisprotsessi mudelist, 5-sammulisest mõttemudelist ja vastame küsimusele, kuidas hakata tegutsema ja saavutada oma eesmärke? Tule kõnesse oma küsimusega ja luba end coachida, et saada oma küsimusele personaalne vastus.

Märkus: Ma ei usu kiirelt rikastumisesse ega üleöö saavutatud muutustesse. Usun, et iga muutus nõuab tööd ja järjepidevust, kuid see saab alguse meie mõtlemisest ja selle muutmisest. Materjalid, mida ma pakun, on mõeldud Sulle Sinu edasimineku toetamiseks, julgustamaks Sind proovima ja katsetama uusi mõtte- ja tegutsemisviise. Usun, et igal ühel on oma tee ja oma viis, ja Sinu tulemused sõltuvad ainult Sinust, kuid arusaamine iseendast aitab seda õiget teed paremini leida. Soovin aidata Sul aru saada.

ⓒ Mõttetreeningud OÜ 2009-2019